top of page
64.png

"Human Design - Birebir Seans" Hediye Kartı

Sevdiklerinize 3 saatlik birebir Human Design "Birebir Danışmanlık Seansı"  hediye ederek dönüşüm yolculuklarına eşlik etmek ister misiniz?
 
Hediye kartlarınızı kişisel mesajınızla birlikte isme özel ve dilediğiniz konsepte uygun (yılbaşı, doğum günü, yıldönümü) tasarlayarak size iletiyorum.  
 
Siz hediyenizi verdiğinizde, sevdikleriniz diledikleri zaman benimle seans planlamasını yaparak, kendi eşsizliklerini keşfetmeye başlayabilirler.

65.png

"Tasarımını Yaşama Atölyesi" Hediye Kartı

Online Atölye (2 saatlik 9 oturum)

"Human Design Tasarımını Yaşama Atölyesi" hem kendi tasarımımızı hem çevremizdeki çeşitliliği anlayarak, öz-sevgi ve hoşgörümüzü derinleştiren 9 haftalık bir yolculuktur.

Siz de sevdiklerinize bu dönüşümsel yolculuğu hediye etmek ister misiniz?

Hediye kartlarınızı kişisel mesajınızla birlikte isme özel ve dilediğiniz konsepte uygun (yılbaşı, doğum günü, yıldönümü) tasarlayarak size iletiyorum.  
 
Siz hediyenizi verdiğinizde, sevdikleriniz diledikleri zaman benimle seans planlamasını yaparak, kendi eşsizliklerini keşfetmeye başlayabilirler.

66.png

"Tasarım İpuçları Raporu" Hediye Kartı

Sevdiklerinize kendi tasarımlarına özel, sade ve anlaşılır bir dille hazırlanmış, pratik uygulama ve önerilerden oluşan 'Tasarım İpuçları Raporu" hediye etmek ister misiniz?

Hediye kartlarınızı kişisel mesajınızla birlikte isme özel ve dilediğiniz konsepte uygun (yılbaşı, doğum günü, yıldönümü) tasarlayarak, pdf formatında hazırladığım "Tasarım İpuçları Raporu" ile birlikte sevdiklerinizle paylaşıyorum.

Hediye Kartları: Projeler
bottom of page