top of page

Danışan  Yorumları

Sevgili Firdevs Hanimcim
Hem kendim hem de kizim icin sizden aldigim danismanlik sayesinde hem kendime yolculuk yaptim ve gereksiz yuklerden kurtulmak icin bir baslangic yaptim hem de kizimi simdiden daha iyi taniyip onun dogasina uygun olarak ona rehberlik etme sansi yakaladim.
Net, analitik ve detayli anlatiminiz, orneklerle pekistirdiginiz seanslarimiz gercekten cok keyifliydi. zaman nasil gecti anlamadim ve bitmesin istedim:)
Yoluma isik tuttugunuz icin cok tesekkurler. İyi ki yolumuz kesisti… 
Sevgiler

Esra A.  (39)  - Alis A. (4)

2 buçuk saat sanki yarım saat geçirmişiz gibi oldu benim için. Hiç bir bilgim olmayan bir konuyu o kadar net anlattın ki sona geldiğimizde soracak soru bulamadım zaten.
Kendimle ilgili farkedip de 'neden böyle hissediyorum/davranıyorum' dediğim ama bir mantığa oturtamadığım şeylerin sebebinin tasarımım olduğunu bilmek gerçekten heyecan verici :) Bilip ona göre kendimi kasmamaya/ akışa bırakmaya çalışmak fikri bile rahatlatıcı.
İtiraf edeyim, konuya yabancılığımdan astroloji haritası okuması gibi bir şey bekliyordum ama detaylı bir karakter / ruh analizi gibi oldu benim için. İyi ki instagram seni karşıma çıkarmış 😇
Tekrar ağzına, emeğine sağlık, çok teşekkür ederim 💜💜

Füsun T.

(37)

Human Design uzun zamandır ilgimi çekiyordu . Nasıl dizayn edilmiştim acaba ? Dizaynıma uygun muydu hayatım ? Sonunda dayanamadım ve sevgili HUMAN DESİGN TR’den yardım istedim . Benimle paylaştıkları çok ilginç bilgilerdi . Ve bu aktarım tek taraflı olmadı , benim “ ama bir dakika “ dediğim her yerde imdadıma koştu. Doğduğumdan beri yalnız kalma fırsatım olmadığından farkına varmamışım yaratımımda ne kadar yalnızlığa ihtiyaç duyduğumu. Son yıllarda yoğunlaşan bu isteğimi yaş almama yormuştum ama meğer içimdeki dizayn bağırıp duruyormuş sesini duyurmak için... Ses kayıtlarını durup durup dinliyorum. Çok teşekkürler ederim farkına varmadıklarımı fark ettirdiği için... Minnettarım.
Sevgiyle 🌸

Özlem S.

(55)

Bir süredir kendi haritamı çözmeye çalışıyordum ve tabii ki anlayamamıştım :) sonra senin sayfana rastladım ve müdavimi oldum ve bir gece yarısı içimden bi ses tasarımımı senden dinlemem gerektiği konusunda çok emin olduğunu söyledi bana:) Şimdi iyi ki o sesi dinlemişim diyorum. Ben kimim, ne istiyorum, neden hep bir şeyleri eksik ya da yanlış yaptığımı hissediyorum gibi sorularla boğuşurken, seninle yaptığımız seans o kadar iyi geldi ki. Ne kadar teşekkür etsem yetmeyecek gibi hissediyorum. Sosyal medyanın seni benim karşıma çıkaran algoritmasını seveyim :)

Ece K.

(29)

Merhaba, dünkü analiz için tekrar teşekkür etmek istedim. 3 saat nasıl geçti anlamadım ve bir 3 saat daha olsaydı keyifle ve hayretle dinlerdim.
Bugün notlar alarak tekrar dinliyorum. Son derece açık, net, hayatıma uygulayabileceğim bilgiler.   Özüme dönmemde ve kendi gerçekliğimi yaşamamda önemli bir dönüm noktası olacak. Kendime yeni yıl hediyemdi. Doğru seçim yapmışım. Kalpten teşekkürler, sevgiler🙏🏻💕

Aslıhan K.

(45)

Bir deneyelim diye girdiğim seanstan, kamyon çarpmış gibi çıktım :) Eksilerimle, artılarımla, kendimi tam görmemi sağlayan bir ayna gibiydi. İnsanı kendi özellikleriyle yüzleştirip, özüyle barışık yaşamaya yönlendiren bir deneyim. Aklına, eline, emeğine sağlık ❤️

Günseli G.

(36)

Human Desing'la tanışmak isterseniz ola ki; @humandesing_tr ile çalışın derim... 
Kelimeler anlatmaya yetmez ancak her anında AŞK'la mevcut oluyor can Firdevs, iyi ki🤍

Zeynep Y. (43)

Sevgili Firdevs'cim,
benim haritamı bana anlattığın o günü unutamıyorum. O kadar çarpıcı ve bilgilendirici bir seans oldu ki, kendime dair edindiğim farkındalıkla bugün sayende kendimi çok şanslı hissediyorum!
İyi ki varsın!🙏🏻

Gözde T. 

(42)

Firdevs Hanım, özenli anlatımınız için teşekkür ederim, dolu dolu geçti. Bildiklerimin ve sağlamasını aldıklarımın yanında hiç bilmediğim şeyler de öğrendim. Kendini anlayabilmenin huzurunu bir kez daha yaşadım, şükürler olsun. Vesile olduğunuz için teşekkür ederim 🙏🏻

Oya E. (35)

Danışan Yorumları: Testimonials
bottom of page