top of page
"Tasarımını Yaşama Atölyesi" Hediye Kartı: Hakkında

"Human Design - Tasarımın Yaşama Atölyesi" Hediye Kartı Nedir?

Human Design Tasarımını Yaşama Atölyesi" hem kendi tasarımımızı hem çevremizdeki çeşitliliği anlayarak, öz-sevgi ve hoşgörümüzü derinleştiren 9 haftalık bir yolculuktur. Siz de sevdiklerinize bu dönüşümsel yolculuğu hediye etmek ister misiniz?

Hediye kartlarınızı kişisel mesajınızla birlikte isme özel ve dilediğiniz konsepte uygun (yılbaşı, doğum günü, yıldönümü) tasarlayarak size iletiyorum. Siz hediyenizi verdiğinizde, sevdikleriniz diledikleri zaman benimle atölye zaman planlamasını yaparak, kendi eşsizliklerini keşfetmeye başlayabiliyorlar.

Bu atölyenin temel amacı; Human Design teorik bilgilerini pratik uygulama ve deneyim paylaşımlarıyla zenginleştirerek, birlikte ve birbirimizden aldığımız güçle “koşullanmalarımızdan arınarak” “kendimiz olabilme” yolculuğuna çıkmaktır.  

  

Atölye 9 hafta boyunca ZOOM platformu üzerinden yapılır. Her hafta aynı gün ve saatte ikişer saatlik online buluşmalarda konu anlatımlarının yanı sıra, her haftanın konusuna paralel katılımcı haritaları ayrı ayrı değerlendirilir.

  

Atölyeye ilişkin daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinize bu dönüşüm yolculuğunu hediye etmek için buradan talep oluşturabilirsiniz. 

"Tasarımını Yaşama Atölyesi" Hediye Kartı: Hoş Geldiniz

Human Design "Tasarımını Yaşama Atölyesi" Hediye Kartı Talep Etmek için;

"Tasarımını Yaşama Atölyesi" Hediye Kartı talebiniz için izlememiz gereken adımlar;

1. Hediye edeceğiniz kişinin iletişim bilgileri;

   Adı:

   Soyadı:

   Telefon numarası:

   e-posta adresi:

2.  Hediye edeceğiniz kişinin aşağıdaki bilgilerine sahipseniz doldurmanız, yoksa sevdikleriniz seans planlaması zamanında da bana iletebilir

   Doğum Tarihi (Gün/Ay/Yıl/Formatında):

   Doğum Saati (dakika bilgisi önemli):

   Doğum Yeri (Ülke/İl/İlçe):

3. Hediye Kart için seçtiğiniz konsept (yılbaşı/doğum günü vb):

4. Dijital hediye kartına eklememi istediğiniz kişisel notunuz(varsa):

İlk 4 maddedeki bilgileri aynı mail ile info@humandesignrehberi.com mail adresine göndermeniz yeterli, size 24 saat içerisinde geri dönüş yapacağım. Ödeme sonrasında dijital kartınızı 3 gün içerisinde sizinle mail olarak paylaşacağım. 

"Tasarımını Yaşama Atölyesi" Hediye Kartı: Hoş Geldiniz
bottom of page