top of page
V2 Kopyası.png
Tasarım İpuçları: Hakkında

Human Design Tasarım İpuçları Nedir?

Human Design Sistemini duydun, ilgini çekti, belki biraz okudun, araştırdın ama çok mu karışık geldi? Haksız sayılmazsın, sistem oldukça karışık. Ama kabul delim ki, hepimizin eşsizliğini anlatan bir sistemin basit olmasını da bekleyemeyiz:)

Human Design Sisteminin işleyişini hatta sadece kendi tasarımını anlamaya çalışmak bile çok ciddi zaman/emek istiyor ve tabi ki hepimizin bunun için yeterli zamanı/enerjisi yok. Her birimiz bambaşka  şeyler yapmak için bu hayattayız. Bu sistemin detaylarını keşfetmek ve diğerleriyle paylaşmak da Human Design Profesyonellerinin işi:)

Senin ihtiyacın olan şey kendi tasarımını keşfetmek ve hayatını tasarımına uygun (kendin olarak) yaşamayı öğrenmek.

Bu ihtiyacını görüyorum, anlıyorum ve bu nedenle bu muazzam sistemin çıktılarını senin için çok basit ve anlaşılır bir hale getirerek seninle paylaşmak istiyorum.

Bu sistemin sana verebileceği bazı cevaplar;

- varoluş amacın, bu hayattaki rolün ne? 

- güçlü yönlerin, yeteneklerin neler?

- potansiyelini nasıl açığa çıkartabilirsin?

- doğru karar alma mekanizman nasıl çalışıyor?

- enerjini nasıl daha verimli kullanabilirsin?

- diğerleriyle etkileşimlerin nasıl olmalı?

- hangi konularda zorlanabilirsin? ve bunlarla nasıl baş edebilirsin?

- kendini nasıl güçlendirebilirsin?

- diğerleri seni nasıl destekleyebilir?

Human Design'a dair hiç bir bilgiye sahip olmadan da anlayabileceğin basitlikte,  bu temel soruların cevaplarını içeren ve tamamen senin bireysel tasarımına göre hazırlanmış, 5 sayfalık bir PDF "Tasarım İpuçları" raporu ister misin?

"Tasarım İpuçları"nı kendin için ya da sevdiklerine hediye olarak talep edebilirsin. Hediye olarak düşünürsen "Tasarım İpuçları" senin ileteceğin özel notla birlikte "tasarım sahibinin" mail adresine gönderilir.

Tasarım İpuçları: Hoş Geldiniz
bottom of page